AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 15 Kasim 2018 Persembe 16:56
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
MANAVGAT HAVA DURUMU
MANAVGAT
 
BAŞARI KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ EVCİL DOSTLARI UNUTMADI
 
 
 
Başarı Koleji 5. Sınıf öğrencileri, Antalya Valiliği - İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa yürütülen değerler eğitimi “Sorumluluk” ünitesi kapsamında Manavgat Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Barınma ve Bakım Merkezi’ni ziyaret ettiler.
Manavgat ve çevresindeki evcil hayvan popülasyonu hakkında bilgi veren Veteriner Hekim Cemil Turan, bir evcil hayvanla ilgilenmenin genç bireylerde sorumluluk duygusunun gelişimi doğrultusunda edinilebilecek en önemli deneyimlerden birisi olduğunu söyledi.
Başarı Koleji öğrencileri, Antalya Valiliği - İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yürüttüğü değerler eğitimi “Sorumluluk” ünitesi kapsamında, Manavgat Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Barınma ve Bakım Merkezi’ni ziyaret ettiler.
Öğretmenleri Pelin Çetin, Deniz İlmak, Nebiye Öz ve Havva Özbay rehberliğinde barınağı ziyaret eden Başarı Koleji 5. sınıf öğrencileri görevlilerden Manavgat ve çevresindeki evcil hayvan popülasyonu hakkında bilgi aldılar.
Manavgat Belediyesi Veteriner Hekimi Cemil Turan, bir evcil hayvanla ilgilenmenin genç bireylerde sorumluluk duygusunun gelişimi doğrultusunda edinilebilecek en önemli deneyimlerden birisi olduğunun altını çizdi.
Başarı Koleji Müdürü Akif İnci;  oluşturdukları eğitim felsefesinin sorumluluk üstlenmekten kaçınmayan bireyler yaratmak olduğunu vurgulayarak “Öğrenme ortamını dört duvarla sınırlı tutamayız. Hele de demokrasi, hoşgörü ve sorumluluk gibi kavramları ancak devinen sınırsız dünyada öğretebileceğimizin farkındayız. Uygulamalarımızı bu doğrultuda planlıyoruz ve eğitim çevresine örnek olmayı sürdürüyoruz” diye konuştu. 
 
 
17 Aralık 2013 Salı - 10:13
9655 Kere Okundu

2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com