AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 15 Kasim 2018 Persembe 17:36
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
MANAVGAT HAVA DURUMU
MANAVGAT
 
MHP'den Uzunlara Ziyaret
 
Milliyetçi Hareket Partisi (Mhp) Manavgat İlçe Teşkilatı, köy gezileri kapsamında Uzunlar Köyü'nde vatandaşlarla bir araya geldi.
 
 
Milliyetçi Hareket Partisi (Mhp) Manavgat  İlçe Teşkilatı, köy gezileri kapsamında Uzunlar Köyü'nde vatandaşlarla bir araya geldi. Cuma namazını köy halkı ile kılan MHP'liler namaz sonrasında vatandaşlarla sohbet ettiler.
Köy ziyaretinde konuşan MHP İlçe Başkanı Halil Gubaş  yönetim kurulu ile beraber yetişebildiğimiz kadar her Cuma  bir köy veya beldemizde Cuma  namazımızı kılıp halkımızla iç içe olup çay sohbeti eşliğinde fikir alış verişi yapıyoruz. Bu mübarek günlerimizi birlik beraberlik ve hoşgörü içersinde yaşamaya çalışıyoruz" dedi. Gubaş ayrıca 30 Mart 2014 yerel seçimlerinin önemine  değinerek Türk milletinin artık Ak parti iktidarından kurtulması gerektiğini bunun başında da Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün " Köylü Milletin Efendisidir" dediği gibi kurtuluşun köylerden başlayarak hızla yayılması gerektiğini söyledi. MHP İlçe Başkanı Gubaş, Ak parti iktidarının 11 yıldır  uyguladığı zamlarla vatandaşlara zulmettiğini söyledi. MHP'liler sohbet sırasında köy halkına lokum ikram etmeyi unutmadılar.
 
 
13 Aralık 2013 Cuma - 17:50
9533 Kere Okundu

2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com