AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 15 Kasim 2018 Persembe 16:54
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
MANAVGAT HAVA DURUMU
MANAVGAT
 
WOSWOSCULAR'DAN CUMHURİYET KUTLAMASI
 
Woswos Manavgat ( WOSMAN) gurubu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 90. yıl dönümü dolayısıyla Manavgat Roberts Cafede öğlen yemeğinde bir araya geldi. 23 Üyenin bulunduğu gurup üyeleri Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla üzerinde Türk Bayrağı olan tişört giydiler.
 
 
Woswos Manavgat ( WOSMAN) gurubu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 90. yıl dönümü dolayısıyla  Manavgat Roberts Cafede  öğlen yemeğinde bir araya geldi. 23 Üyenin bulunduğu gurup  üyeleri Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla  üzerinde Türk Bayrağı olan tişört giydiler.
Woswos Manavgat gurubu  yemek sonrasında ise Türk bayrakları ile süsledikleri woswosları ile Manavgat  ve Side turu attı. WOSMAN gurup  başkanı Ali Osman Demirtaş yaptığı açıklamada;" Woswos Manavgat ( WOSMAN) olarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 90. yılı kutlamalarına bizde farklı bir şekilde destek vermek istedik. Gurup üyelerimizle öncelikli olarak öğlen yemeğinde bir araya geldik. Hepimizin bildiği gibi  Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları tarafından nice zaferlerin ardından  kurulan Cumhuriyetimize bizler bugünlerde daha çok sahip çıkmamız gerekiyor. Bundan 90 yıl önce yazılan bu büyük destanın bizler  Dünya var olduğu sürece sahip çıkacağız. Bu vesile  ile tüm halkımızın Cumhuriyet bayramlarını en içten dileklerimizle kutluyoruz. Ne Mutlu Türküm Diyene " dedi.
Demirtaş ayrıca Robert cafe işletmecilerine ve çalışanlarına da kendilerine veriş oldukları destekten dolayı teşekkür etti. 
 
 
13 Aralık 2013 Cuma - 16:14
9538 Kere Okundu

2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com