AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 15 Kasim 2018 Persembe 17:37
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
MANAVGAT HAVA DURUMU
MANAVGAT
 
Manavgat Emniyeti'ne Araç Takviyesi
 
Manavgat Asayişine Yardım ve Sosyal Dayanışma Derneği tarafından Manavgatlı hayır severlerinde desteği alınarak alınan 2 adet " 0 " kilometre araç düzenlenen törenle İlçe Emniyet Müdürlüğüne teslim edildi.
 
 
Manavgat Asayişine Yardım ve Sosyal Dayanışma Derneği  tarafından Manavgatlı hayır severlerinde desteği alınarak alınan 2 adet " 0 " kilometre araç düzenlenen törenle İlçe Emniyet Müdürlüğüne teslim edildi.
İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetme Büro Amirliği  emrine verilen araçların teslim töreni İlçe Emniyet Müdürlüğü bahçesinde gerçekleştirildi. Törene Sarılar Belediye Başkanı M. Erkan Ersoy, İlçe Emniyet Müdürü İsmail Taşkıran, Manavgat Asayişine Yardım ve Sosyal Dayanışma Derneği  Başkanı Cemalettin Öz, dernek yöneticisi Muammer Açıkgöz katıldı.  İlçe Emniyet Müdürü İsmail Taşkıran yaptığı açıklamada:" Emniyet Müdürlüğümüz yeni alınan araçlarla daha güçlü hale gelmiştir. Araçların alınmasında katkı sağlayan  herkese teşekkür ediyorum. Emniyet teşkilatımız bundan böyle daha aktif hizmet verecektir. Araçlarımız hayırlı olsun" dedi.
Manavgat Asayişine Yardım ve Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı Cemalettin Öz'de:" Bugüne kadar Manavgat  emniyet güçlerinin daha iyi hizmet verebilmesi için, devletimiz kaynaklarına ek  dernek olarak  bizler de hizmet sunmaya gayret ediyoruz. Bugün hayır sever Manavgat  halkının derneğimiz yapmış oldukları bağışlarla almış olduğumuz iki 0 aracı teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Araçların İlçe Emniyet müdürlüğümüze hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum" dedi.  Yapılan konuşmaların ardından İlçe Emniyet Müdürü İsmail Taşkıran, Dernek başkanı Cemalettin Öz'e bu güne kadar  derneğin emniyete vermiş olduğu katkılardan dolayı ayrıca dernek üyesi Ustaoğlu inşaatın sahibi Muammer Açıkgöz'de İlçe Emniyet Müdürlüğü ve diğer polis merkezlerinin tadilatlarını gerçekleştirdiği için birer teşekkür plaketi verdi. 
 
 
13 Aralık 2013 Cuma - 14:01
9128 Kere Okundu

2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com