AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 15 Kasim 2018 Persembe 16:47
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
MANAVGAT HAVA DURUMU
MANAVGAT
 
Fırtına Manavgat'ta Hayatı Olumsuz Etkiliyor
 
Fırtına Manavgat'ta Hayatı Olumsuz Etkiliyor
 
 
Manavgat ilçesinde gece saat 01.00 sularında başlayan fırtına etkisini sürdürüyor. Soğuk ve fırtınalı hava turizm şehri Manavgat'ta hayatı olumsuz etkiliyor. Şiddetli fırtına Manavgat Cumhuriyet Meydanı'nda okaliptos ağacının dalını kırdı. 

Bahri Sevinç isimli otel çalışanı 15 yıldır Manavgat'ta yaşadığını, böylesi soğuk ve fırtınalı hava ile ilk defa karşılaştığını söyledi. Fırtınada kopan okaliptos ağacının kolunun üstüne düşmesine ramak kaldığını belirten Sevinç, "Az kalsın fırtınada kopan dal üstüme düşüyordu. Zor kurtuldum." dedi. Davud Dibek de Manavgat'ta son 10 yılın en soğuk kışını gördüklerini söyledi. Seçkin Oğuz isimli öğrenci okula birlikte gittiği köpeğinin üşüdüğünü görünce evde kulübesine geri götürdüğünü ifade etti. 18 yıldır Manavgat'ta yaşayan Ahmet Yılmaz da ilk defa bu kadar soğuk ve rüzgarlı hava gördüğünü kaydetti. 

Antalya Meteoroloji Bölge Müdürlüğü Bölgesel Tahmin Merkezi verilerine göre kuzeyden esen rüzgarın saatteki hızının 27 kilometre olduğu belirtildi.
 
 
11 Aralık 2013 Çarsamba - 13:40
9155 Kere Okundu

2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com